جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان اردبیل

نماد استان
   
 
  • بازدید از کارخانه سبلان خودرو اردبیل

   بازدید از کارخانه سبلان خودرو اردبیل

   بازدید از کارخانه سبلان خودرو اردبیل

   حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و سید حامد عاملی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل ، از کارخانه سبلان خودرو اردبیل بازدید نمودند .

   بازدید از کارخانه سبلان  خودرو اردبیل

   حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و سید حامد عاملی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل ، از کارخانه سبلان  خودرو اردبیل بازدید نمودند .

   سید حامد عاملی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل طی این بازدید صنعت خودروسازی را یکی از صنایع پردرآمد و حائز اهمیت توصیف کرد و گفت : سعی و تلاش ما این است که بیش از هر زمان دیگر بتوانیم به فعال شدن کارخانه سبلان خودرو و تولید اتوبوس و مینی بوس های منطبق بر استانداردهای جهانی اقدام کنیم و در همین راستا در حد وسع و توانمان در هر مقطعی از این کارخانه حمایت می کنیم تا بتواند در تولید محصولات جدید  و اشتغالزایی پایدار  و کاهش نرخ بیکاری موفق عمل کند.

   حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید در مورد جذب حمایت‌های دولتی در تولید سبلان خودرو اضافه کرد:‌ در این زمینه تلاش می‌‌کنیم تا از تسهیلات کم بهره صاحبان این واحدها استفاده کنند.

   حقیقت‌پور ادامه داد: این کارخانه علاوه بر تولید صدها دستگاه اتوبوس شهری و مینی‌بوس در ابعاد مختلف، در صورت اجرایی شدن پروژه راه‌ آهن اردبیل توان تولید واگن را نیز دارد تا بتواند در این عرصه نیز بخشی از توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارد.

   عبدالحسن خادمی رئیس هیئت مدیره کارخانه سبلان خودروی اردبیل در بازدید نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی ورییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان از کارخانه سبلان خودرو اظهار کرد: سبلان خودرو در تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی سعی خود را به کار گرفته تا در کنار تولید و نوسازی ناوگان اتوبوس شهری تولید مینی‌بوس‌ها را نیز با کیفیت برتر و منطبق بر استانداردهای جهانی انجام دهد که در این راستا سعی و تلاش بر حمایت جدی از بخش تولید داخلی است.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,649,483
تعداد بازدید امروز : 1,146
آخرین به روزرسانی : 10:49  1398/01/28