جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان اردبیل

نماد استان
   
 
  • بازدید از واحد تولیدی آرتا پان در اردبیل

   بازدید از واحد تولیدی آرتا پان در اردبیل

   بازدید از واحد تولیدی آرتا پان در اردبیل

   گروه صنعتی آرتا پلاست با ایجاد طرح توسعه آرتاپان به منظور تولید تخته فیبر خام ام دی اف با سرمایه گذاری 815 میلیارد ریال و با 70 میلیارد ریال تسهیلات ریالی و 16/11 میلیون یورو تسهیلات ارزی و با ظرفیت تولید 200هزار تن در سال که با بهره برداری از این کارخانه زمینه اشتغال 250 نفر فراهم خواهد شد .

   بازدید از واحد تولیدی آرتا پان در  اردبیل

    رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل از  واحد تولیدی شرکت آرتا پان واقع در شهرک اختصاصی گروه صنعتی آرتا پلاست بازدید نمودند .

   گروه صنعتی آرتا پلاست با ایجاد طرح توسعه آرتاپان به منظور تولید تخته فیبر خام ام دی اف با سرمایه گذاری 815 میلیارد ریال و با 70  میلیارد ریال تسهیلات ریالی و 16/11 میلیون یورو تسهیلات ارزی و با ظرفیت تولید 200هزار تن در سال که با بهره برداری از این کارخانه زمینه اشتغال 250 نفر  فراهم خواهد شد .

   سید حامد عاملی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل طی بازدید از واحد های تولیدی و صنعتی نسبت به توسعه فعالیت واحدهای صنعتی موجود در استان تاکید و خاطر نشان کرد : طی بازدیدهایی که از واحدهای تولیدی در سطح استان بعمل می آید مسائل و مشکلات آنها جمع بندی شده و در اسرع وقت مورد بررسی قرار     می گیرد .

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل ، موضوع حمایت از واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال را یکی از مهمترین اولویت های کاری دولت تدبیر و امید دانست و افزود: واحدهای تولیدی در استان باید بدون وقفه و با تمام توان و ظرفیت خود و امید به آینده روشن به تولید و رونق واحدهای اقتصادی خود بیاندیشند. و سازمان نیز با تلاش برای رفع مشکلات موجود در واحدهای تولیدی استان ، در راستای تثبیت اشتغال و ایجاد موقعیت های شغلی جدید گام های جدی تری برمی دارد .  

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,649,485
تعداد بازدید امروز : 1,148
آخرین به روزرسانی : 10:49  1398/01/28