جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان اردبیل

نماد استان
   
 
  • آغاز بکار رسمی انجمن صنعت پخش استان اردبیل

   آغاز بکار رسمی انجمن صنعت پخش استان اردبیل

   آغاز بکار رسمی انجمن صنعت پخش استان اردبیل

   دکتر عاملی رییس سازمان صنعت ومعدن تجارت استان اردبیل ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت گفت : اتفاق خوبی با ایجاد انجمن صنعت پخش در استان اردبیل در حال شکل گیری هست .

   آغاز بکار رسمی انجمن صنعت پخش استان اردبیل

   اولین همایش وگردهمایی فعالین صنعت پخش استان اردبیل تحت عنوان انجمن شرکت های صنعت پخش در استان اردبیل در محل سالن اجتماعات هتل یاکاموز ساختمان الماس برگزار شد.

   در ابتدای جلسه بیژن خدا مراد زاده رییس هیات مدیره و مدیر عامل صنعت پخش استان اردبیل اظهارات داشتند : در یکسال گذشته تلاش های فروانی به همراه دکتر صمد نوری جهت جمع آوری و انسجام این اعضا تلاش نمودیم . واستان اردبیل از لحاظ تشکیل این انجمن 16شانزد همین انجمن ثبت شده در کشور می باشد ودر حال حاضر ما بیش از 150 شرکت فعال پخش دارویی وغیر دارویی در سطح استان اردبیل داریم که فعالیت می کنند در این 150 شرکت حدود 4 الی 5 هزار نفر مشغول فعالیت می باشند.

   در ادامه این جلسه حسین پیر موذن رییس اتاق بازرگانی اردبیل و عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی ایران طی اظهاراتی ضمن تشکر از کلیه افراد و ارگانهایی که در تاسیس و راه اندازی این انجمن فعالیت داشته اند افزود : در های اتاق بازرگانی بر روی فعالین صنعت پخش در استان همیشه باز می باشد و هر گونه خدمتی که از دستمان بر می­آید در خصوص بحث نقدینگی شرکتها و تاسیس شرکت های مردم نهاد آمادگی کامل دارایم که در این زمینه همکاری لازم را داشته باشیم .

   پیرموذن در ادامه گفت : موقعیت و توانایی این راداریم برای شرکت تازه تاسیس استان امکانات خوبی را چه از بخش دولتی و چه از بخش خصوصی در یافت کنیم و در این راستا بایستی با یکدیگر وحدت داشته باشیم تا از این طریق بتوانیم موجبات پیشرفت استانمان را درهمه زمینه ها از جمله اصلاح شرایط محیط کسب و کاراستان فراهم اوریم .

   در ادامه این جلسه دکتر عاملی رییس سازمان صنعت ومعدن تجارت استان اردبیل ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت گفت : اتفاق خوبی با ایجاد انجمن صنعت پخش در استان اردبیل در حال شکل گیری هست .

   عاملی یادآور شد : ما در یکسال گذشته شاهد تلاش های کلیه اعضای این انجمن در راه تلاش برای راه اندازی این انجمن در استان بوده ایم و چندین بار با اعضای اصلی و هیات مدیره انجمن صنعت پخش استان اردبیل در خصوص مسایل و موضوعات گوناگون از جمله مکان یابی برای تاسیس دفتر شرکت وجمع آوری اعضا و انسجام اولیه این انجمن و همچنین قوانین ومقررات مربوط به صنعت پخش در شعبه های گوناگون از جمله پخش دارویی و غیر دارویی در محل سازمان صنعت و معدن جلسه گذاشته ایم وبا هماهنگی کامل با فعالین و زحمت کشان عرصه این انجمن در سطح استان و همکاری همکارانمان در سازمان صنعت ، مجموعه فعلی راه اندازی شده و ما از این بابت خوشحال و خدا را شکر گذاریم .

   رییس سازمان صنعت ومعدن تجارت استان خاطرنشان کرد : همینجا از کلیه عواملی که دست به دست هم داده اند تا چنین تشکیلات مفیدی در استان ما تشکیل شود کمال تشکر و قدر دانی را دارم وامید وارم که با توجه به پتانسیل هایی که در استان داریم در این زمینه موفق شویم ما در داخل استان نیرو ی انسانی مجرب و متخصص داریم منابع کافی خدادادی در دسترس ماست و بایستی همه چیز در جایگاه خودش قرار گیرد تا بتوانیم موفق شویم و خوشبختانه در حال حاضر در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفتهایم وباید این انجمن صنعت پخش استان را انسجام ونظم و انتظام بیشتری ببخشیم .

   دکتر عاملی عنوان کرد : با همکاری یکدیگر یعنی بخشهای خصوصی و دولتی می توانیم تحولات عظیمی در اشتغالزایی استان داشته باشیم ، چراکه دنیا در حال تغییر و تحول است و کشور مانیز نبایستی از ابن قافله عقب بماند بویژما بایستی ساختار مناسب در حوزه های اقتصادی و اجتماعی و مدیریتی داشته باشیم و اینگونه است که کار آمدی خود وجامعه مان را رقم خواهیم زد .

   در ادامه عاملی تصریح کرد : اینگونه انجمن ها و شرکت و تشکل ها بایستی مطالبه گر باشند و در خواست های خود را به صورت شفاف از بخش های دولتی مطالبه کنند و بخش دولتی نیز با توجه به جایگاه انجمن صنعت پخش ، و ظایف خودشان را بدرستی انجام دهند و این وظیفه ملی ماست که تلاش کنیم نظم و ساماندهی در مدیریت و توسعه و پیشرفت این انجمن را در جهت اشتغالزایی بنحو احسن انجام دهیم .

   در ادامه جلسه دکتر صمد نوری رییس هیات مدیره انجمن صنعت پخش استان گفت: جای بسی افتخار است که شروع کار رسمی انجمن صنعت پخش اردبیل همزمان با ماه مبارک رمضان و در استانه میلاد امام حسن (ع) افتتاح می شود

   نوری در خصوص حمایت های اعضا از راه اندازی و فعالیت این انجمن از اعضا خواست با حضور موثر و فعالیت قابل توجه خود و ضمن عضویت در انجمن و پرداخت حق عضویت سالانه در راه اندازی و فعال شدن اولیه این شرکت همکاری لازم را داشته باشند وی از کلیه مدیران شرکت های پخش خواست وحدت رویه در کار داشته باشند تا راستای پیشرفت انجمن واستان سهیم باشند.

   در ادامه این جلسه آقای دکتر نوبخت استاد دانشگاه محقق اردبیلی ، شیرینی مسوول بازار یابی بانک صادرات و ، باقر لو مدیر امور شعب بانک تجارت استان ضمن بیان نکته نظرات خودشان در خصوص تشکیل و فعالیت انجمن صنعت پخش استان باابراز خوشحالی از راه اندازی و فعالیت این انجمن در سطح استان اردبیل آمادگی خود را برای همکاری در پرداخت تسهیلات ، اعتبار اسنادی و ... اعلام نمودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,691,121
تعداد بازدید امروز : 173
آخرین به روزرسانی : 10:47  1398/02/31