جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان اردبیل

نماد استان
   
 
  • کاهش قیمت کالاهای اساسی ضروری است

   کاهش قیمت کالاهای اساسی ضروری است

   کاهش قیمت کالاهای اساسی ضروری است

   اکبر بهنام جو ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اردبیل که در سالن جلسات شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی که قیمت‌های کالاهای مورد نیاز مردم افزایش یافته ضروری است با برنامه‌ریزی‌های دقیق و نظارت کافی بر بازار در راستای تعدیل قیمت‌ها گام‌های اساسی برداشته شود

   کاهش قیمت کالاهای اساسی ضروری است

   استاندار اردبیل گفت: در شرایطی که قیمت‌های کنونی افزایش یافته ضروری است تا در راستای تعدیل قیمت‌ها گام‌های اساسی برداشته شود.

   اکبر بهنام جو ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اردبیل که در سالن جلسات شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی که قیمت‌های کالاهای مورد نیاز مردم افزایش یافته ضروری است با برنامه‌ریزی‌های دقیق و نظارت کافی بر بازار در راستای تعدیل قیمت‌ها گام‌های اساسی برداشته شود.

   وی افزود: تیم نظارتی کامل متشکل از سازمان جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و همچنین از سایر ادارات مربوطه باید تشکیل شود و بررسی‌های لازم در این خصوص انجام گیرد و فرآیند تامین تا توزیع کالاهای مورد نیاز مردم بررسی شود و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام گیرد.

   بهنامجو در ادامه با اشاره به توزیع میوه شب عید در استاندار اردبیل بیان کرد: تحلیل کارشناسی بر روی نقاط مثبت و منفی در خصوص توزیع میوه عید در سال گذشته انجام شود تا بهترین بهره‌وری را در خصوص توزیع میوه عید در سال‌های آتی داشته باشیم .

   استاندار اردبیل گفت: جامعه هدف برای توزیع میوه شب عید و همچنین تنظیم بازار اقلام ضروری قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه است و باید تلاش کنیم قیمت ها در پایین ترین حد خود باشد.
   رامین صادقی سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل در نشست ستاد تنظیم بازار استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد طرح نظارتی ویژه نوروز 98 افزود: نظارت بیشتر بر کالاهای اساسی و معیشتی سبد خانوار برای جلوگیری از افزایش قیمت، در دستور کار قرار گرفته و به بازرسین سازمان تاکید شده تا با بازدید میدانی از سطح شهر بر قیمت اقلام ضروری و مورد نیازمردم نظارت کنند و در این راستا به عموم شهروندان عزیز این اطمینان را می دهیم که سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با جدیت بیشتر از سوء استفاده متخلفان برای عدم عرضه کالا و عدم رعایت درصد سود قانونی ، گرانفروشی و ... اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,649,281
تعداد بازدید امروز : 944
آخرین به روزرسانی : 10:49  1398/01/28