X
شنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ۱۱۰۱
چچ

پیام رئیس سازمان

AR-SA

بسمه تعالی

امروزه دسترسی سریع و آزادانه به اطلاعات با پایین ترین هزینه ممکن از مهمترین عوامل بهره وری و کارآمدی در بخش های مختلف محسوب شده و دراین راستا گسترش دولت الکترونیک و برخط شدن روزافزون انواع خدمات از ضرورت های توسعه جوامع و رقابت با دنیای امروز است. در این راستا وزارت صنعت معدن و تجارت و سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل خود را ملزم به پیشبرد اهداف فوق دانسته و در پیاده سازی پورتال اکترونیکی سازمان، دسترسی آزادانه به اطلاعات صنعتی معدنی و تجاری برای سرمایه گذاران و محققان را در اولویت بالایی قرار داده است. ضمن اینکه رضایت ارباب رجوعان و کاستن از لزوم مراجعات حضوری آنان جهت انجام امورات مختلف مدنظر ویژه قرار گرفته است.

شایان ذکر است در طراحی جدید پورتال الکترونیکی سازمان تمامی فرم های الکترونیکی مورد نیاز، آیین نامه های کاری و راهنمای انجام فرآیندهای مختلف و سامانه های الکترونیکی مربوطه در حوزه های مختلف بصورت برخط در دسترس قرار گرفته و مراجعه کنندگان گرامی می توانند هرگونه امورات خود اعم از ثبت درخواست اولیه، پیگیری درخواست ها ، دسترسی به آخرین آیین نامه های و فرم های کاری، آگاهی از آخرین اطلاعیه ها، اخذ راهنمایی از کارشناسان و طرح سوالات از آنان و انجام فرآیندهای دیگررا از طریق همین پورتال بصورت الکترونیکی پیگیری نموده و با کمترین نیاز به مراجعه حضوری به سازمان از تمامی خدمات فوق بهره مند گردند.

لازم به ذکر است مدیران و کارشناسان این سازمان همچنان منتظر دریافت هرگونه پیشنهاد جهت بهبود روز افزون خدمت رسانی الکترونیکی به مراجعان عزیز می باشند.

دکتر رامین صادقی

رئیس سازمان صنعت معدن و تجات استان اردبیل

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.7713913917542
Query time: 3.0328459739685