X
سه شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۹:۵۷ ۳۵۱۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   امور صنایع00   اخبار انگلیسی   امور معادن00  
 اخبار فارسی   بازرگانی خارجی00   اخبار متحرک   بازرگانی داخلی00  
 اخبار فرهنگی   اداره آموزش پژوهش و فناوری00   اداره امور مالی و اداری00   اطلاعیه ها  
 اداره طرح ها و برنامه ریزی00   اداره فرش00   اصناف و تشکل ها00   اداره نظارت و بازرسی00  
 روابط عمومی00   حراست سازمان00   نوسازی و تحول00  
چچ
افتتاح و بهره برداری  از کارخانه آب معدنی تسنیم نوش درشهرستان نیر

افتتاح و بهره برداری از کارخانه آب معدنی تسنیم نوش درشهرستان نیر

مهندس نعمت زاده طی بازدید از قسمت های مختلف این واحد تولیدی گفت : در این کارخانه از فناوری و ماشین آلات بسیار پیشرفته و بهداشتی استفاده شده که قطعاً برای محصولات غذایی و آشامیدنی چه برای بازار داخل و چه برای بازار صادراتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

افتتاح و بهره برداری  از کارخانه تسنیم نوش درشهرستان نیر

فاز اول کارخانه تسنیم نوش  ، روز سه شنبه سی ام تیر ماه سالجاری درشهرستان نیر با حضور وزیرصنعت ، معدن و تجارت ، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان  و جمعی از مسئولین استانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

مهندس نعمت زاده طی بازدید از قسمت های مختلف این واحد تولیدی گفت : در این کارخانه از فناوری و ماشین آلات بسیار پیشرفته و بهداشتی استفاده شده که قطعاً برای محصولات غذایی و آشامیدنی چه برای بازار داخل و چه برای بازار صادراتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

وی افزود : خط اول این واحد راه اندازی شده و مورد بهره برداری است که انشاء الله با خریدی که انجام شده برای بسته بندی پت و بطری ، بخشی از این ماشین آلات در کارخانه است که در یک زمان بسیار نزدیک باید تکمیل و راه اندازی شود .

نعمت زاده تاکید کرد : با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص سیاست اقتصاد مقاومتی و توجه به صادرات غیر نفتی ، بلحاظ نزدیکی استان اردبیل با چندین کشور همسایه و مرغوبیت آبی که این منطقه دارد باید بازار یابی بین المللی را جدی بگیرید تا چند برابر هزینه ماشین آلات و ارزی که برای تامین ماشین آلات هزینه کرده اید را از محل صادرات غیر نفتی که امروزه در اولویت است بدست آورید .

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ادامه گفت : با توجه به اینکه مالت را از خارج وارد می کنیم زیبنده نیست و این کارخانه خوبی است و سرمایه گذاری خوبی صورت گرفته و تولید مواد اولیه هم باید به تولیدات این کارخانه اضافه شود ، ایجاد یک واحد تولید کن در این استان هم مناسب است چرا که استان اردبیل بخاطر نقش بخش کشاورزی باید روی صنایع غذایی نیز فعالیت نماید .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : هر واحد تولیدی و صنعتی که اقتصادی باشد و به اقتصاد استان وکشور کمک کند وظیفه ماست که از آن حمایت کنیم زیرا وظیفه دولت بر مبنای دیدگاه توسعه ای بوده و انتخاب استانداران و فرمانداران نیز بر اساس دیدگاه توسعه ای و تولیدی است و در استان اردبیل روز به روز شاهد فعالیت های صنعتی هستیم ، گرچه هنوز باید بیشتر کار شود ولی روند ، صعودی است.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.8737559318542
Query time: 6.972595055898