X
چهارشنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۴ ۱۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   امور صنایع00   اخبار انگلیسی   امور معادن00  
 اخبار فارسی   بازرگانی خارجی00   اخبار متحرک   بازرگانی داخلی00  
 اخبار فرهنگی   اداره آموزش پژوهش و فناوری00   اداره امور مالی و اداری00   اطلاعیه ها  
 اداره طرح ها و برنامه ریزی00   اداره فرش00   اصناف و تشکل ها00   اداره نظارت و بازرسی00  
 روابط عمومی00   حراست سازمان00   نوسازی و تحول00  
چچ
تسریع در اجرای پروژه نفلین سینیت با امضای قرارداد میان ایمیدرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء/ اقدامی ماندگار برای صنعت آلومینیوم کشور و خطه آذربایجان شرقی

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

تسریع در اجرای پروژه نفلین سینیت با امضای قرارداد میان ایمیدرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء/ اقدامی ماندگار برای صنعت آلومینیوم کشور و خطه آذربایجان شرقی

وزیر صنعت، معدن و تجارت امضاء قرارداد احداث واحد ۷۰ هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت را کاری ماندگار برای صنعت آلومینیوم کشور و خطه ارزشمند آذربایجان‌شرقی دانست.

به گزارش شاتا، علیرضا رزم‌حسینی در آیین امضای قرارداد احداث واحد ۷۰ هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت میان ایمیدرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ع) با بیان این مطلب، افزود: امروز روز خجسته و ماندگاری برای مردم استان آذربایجان شرقی و مردم زحمتکش خطه سراب است.
وی همچنین تصریح کرد: امضای این قرارداد و احداث این واحد بر اساس مطالعات و تحقیقات گذشته و کار کارشناسی بوده است که تغییر نرخ ارز نیز در این قرارداد با تصویب هیئت دولت لحاظ شده است .
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح به سرعت با لحاظ شدن قیمت نرخ ارز آغاز می‌شود، گفت: البته اقدامات خوبی در خصوص اجرای این طرح پیشتر انجام شده است که امضای این قرارداد تکمیل عملیات اجرایی را تسریع می بخشد.
گفتنی است که این آیین با حضور رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ع)، نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی و معاونان وزارت صمت برگزار شد.

آدرس کوتاه شده:
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.0931332906087
Query time: 6.3244374593099